Matemaatikaolümpiaadi koolivooru parimad
5. klass
I koht - Otto Mikkor, 5c
II koht - Christella-Marleen Jürgens, 5c
III koht - Jesper Tire, 5a
6. klass
I koht - Ramon Ant, 6b
II koht - Asser Kase, 6c
III koht - Kendra Soopa, 6a
7. klass
I koht - Oliver Viitmaa, 7c
II koht - Aliide Vahter, 7c
III koht - Marten Puusild, 7c
8. klass
I koht - Mirtel Kase, 8c
II koht - Kris Kaelep, 8a
III koht - Melissa Hein, 8a
9. klass
I koht - Andre Ületoa, 9c
II koht - Rebeka Rebane, 9a
III koht - Norman Puusaar, 9c
I koht - Otto Mikkor, 5c
II koht - Christella-Marleen Jürgens, 5c
III koht - Jesper Tire, 5a
6. klass
I koht - Ramon Ant, 6b
II koht - Asser Kase, 6c
III koht - Kendra Soopa, 6a
7. klass
I koht - Oliver Viitmaa, 7c
II koht - Aliide Vahter, 7c
III koht - Marten Puusild, 7c
8. klass
I koht - Mirtel Kase, 8c
II koht - Kris Kaelep, 8a
III koht - Melissa Hein, 8a
9. klass
I koht - Andre Ületoa, 9c
II koht - Rebeka Rebane, 9a
III koht - Norman Puusaar, 9c
JOSPELI võitjad
5.klassid
1. rühma parim: Marta Rooks, 5a - 460 punkti
2. rühma parim: Melanie Leevit, 5c - 400 punkti
3. rühma parim: Tristan Vildersen, 5a - 430 punkti
4. rühma parim: Kaspar Suviste, 5b - 350 punkti
6.klassid
1. rühma parim: Asser Kase, 6c - 550 punkti
2. rühma parim: Joanna Sillaots, 6a - 610 punkti
3. rühma parim: Maria Karmaz, 6a - 510 punkti
7.klassid
1. rühma parim: Laura-Leena Komissarov, 7b - 600 punkti
2. rühma parim: Liisbet Helinurm, 7a - 490 punkti
3. rühma parim: Maily Kullama, 7a - 470 punkti
4. rühma parim: Hanno Kirsipuu, 7a - 420 punkti
8.klassid
1. rühma parim: Mirtel Kase, 8c - 550 punkti
2. rühma parim: Paul Richard Laur, 8a - 550 punkti
3. rühma parim: Lisanne Eichelmann, 8d - 510 punkti
4. rühma parim: Simon Gorain, 8d - 510 punkti
5. rühma parim: Martha Lotta Riet, 8d - 400 punkti
9.klassid
1. rühma parim: Andre Ületoa, 9c - 560 punkti
2. rühma parim: Kert Piirak, 9d - 590 punkti
3. rühma parim: Mirtel Seermann, 9a - 500 punkti
4. rühma parim: Laura-Liisa Pliiats, 9a - 660 punkti
5. rühma parim: Martin Tasane, 9d - 340 punkti
1. rühma parim: Marta Rooks, 5a - 460 punkti
2. rühma parim: Melanie Leevit, 5c - 400 punkti
3. rühma parim: Tristan Vildersen, 5a - 430 punkti
4. rühma parim: Kaspar Suviste, 5b - 350 punkti
6.klassid
1. rühma parim: Asser Kase, 6c - 550 punkti
2. rühma parim: Joanna Sillaots, 6a - 610 punkti
3. rühma parim: Maria Karmaz, 6a - 510 punkti
7.klassid
1. rühma parim: Laura-Leena Komissarov, 7b - 600 punkti
2. rühma parim: Liisbet Helinurm, 7a - 490 punkti
3. rühma parim: Maily Kullama, 7a - 470 punkti
4. rühma parim: Hanno Kirsipuu, 7a - 420 punkti
8.klassid
1. rühma parim: Mirtel Kase, 8c - 550 punkti
2. rühma parim: Paul Richard Laur, 8a - 550 punkti
3. rühma parim: Lisanne Eichelmann, 8d - 510 punkti
4. rühma parim: Simon Gorain, 8d - 510 punkti
5. rühma parim: Martha Lotta Riet, 8d - 400 punkti
9.klassid
1. rühma parim: Andre Ületoa, 9c - 560 punkti
2. rühma parim: Kert Piirak, 9d - 590 punkti
3. rühma parim: Mirtel Seermann, 9a - 500 punkti
4. rühma parim: Laura-Liisa Pliiats, 9a - 660 punkti
5. rühma parim: Martin Tasane, 9d - 340 punkti
Koostööülesanne klassile - plakat kuulsa matemaatiku kohta
17-st klassist täitis koostööülesande 10 klassi: 5b, 5c, 6a, 6c, 7b, 8b, 8c, 9a, 9b, 9d.
SUUR TÄNU teile!
Pilte tehtud plakatitest saate vaadata galeriis.
SUUR TÄNU teile!
Pilte tehtud plakatitest saate vaadata galeriis.